Меню сайту
Форма входу
Бойовий Гопак

Бойовий Гопак на сьогодні - це потужна система послідовного тілесного, розумового та духовного самовдосконалення - від елементарного самозахисту до вершин бойової майстерності, що базується на вивченні бойового мистецтва запорізьких козаків, відродженого дослідником та майстром бойових мистецтв Володимиром Пилатом. 

За роки напруженої праці Засновником і Верховним Учителем Бойового Гопака В.С.Пилатом відновлено не лише традиційну бойову техніку, але і цілісну світоглядну концепцію українського лицаря - захисника своєї землі і свого народу. Виховна робота у Бойовому Гопаку спирається на вивчення українських пісень і танців, народних звичаїв та обрядів і має на меті повернення молоді до втраченої національної духовності.

Бойовий Гопак, окрім того, дає людині гарт лідера, який дозволяє у будь-якій галузі діяльності і в будь-якій життєвій ситуації організувати і вести за собою колектив. Гопаківець зможе стати лідером і в спорті, і в науці, і в бізнесі, і в громадській діяльності, і скрізь він працюватиме не лише для власної кар`єри чи збагачення, а для утвердження своєї країни на світовій арені.

Відповідно до індивідуальних потреб та можливостей кожної людини у Бойовому Гопаку передбачено чотири напрямки самовдосклналення: оздоровчий, фольклорно-мистецький, спортивний та бойовий.

Кожен з цих напрямків дає належну фізичну підготовку, знання основної бойової техніки та вміння поводитися в екстремальних ситуаціях. Відповідно до зростання майстерності зростають і вимоги до самодисципліни, цілеспрямованості та наполегливості учня. На бойовий рівень переходять лише одиниці із сотні - ті, кому дано у цьому житті стати справжнім майстром, для якого бойове мистецтво - це сама суть його життя.

НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ:
Оздоровчий - ідеально підходить навіть для осіб миролюбної та спокійної вдачі, або для людей із вадами здоров'я, які шукають шляхи для гармонії тіла і духу.
Фольклорно-мистецький - орієнтований на творчі особистості, що прагнуть максимально проявити свої здібності, беручи участь у фестивалях, презентаціях та інших показових програмах в Україні та за її межами.
Спортивний напрямок розрахований на активних та наполегливих людей, які через утвердження Бойового Гопака на українських та міжнародних міжстильових змаганнях прагнуть утвердити славу українського лицарства, відродити козацьку завзятість, правдоборський дух та лицарське благородство.
Бойовий напрямок окреслює шлях лицаря Святої Борні за торжество Світла, Правди, Добра і Любові. На цьому шляху всі потуги гармонійно розвиненої особистості скеровуються на утвердження божественної сутності Творця, відродження істини "Ми в Богові і Бог в нас", згідно якої найвище покликання людини - творіння Щастя, Радості, Добра і Любові довкола у нашому домі - на Землі.

Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
 
Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz